ORGANIZATORZY PATRON PATRONI MEDIALNI

organizatorzy

Zadanie: Dziennikarstwo

« Powrót do listy zadań

Uwaga! Treść zadania archiwalnego.

Proszę sobie wyobrazić, że Jest Pani/Pan pracownikiem działu aktualności i na kolegium porannym zgłasza Pani/Pan temat (proszę go zgłosić i tutaj – wystarczą 3-4 zdania wyjaśniające jakim tematem się Pani/Pan zajmie).

Temat powinien być realny do zrealizowania w ciągu od jednego do trzech dni.

Następnie proszę przedstawić wykaz głosów i efektów, które zostaną nagrane do tego materiału (np. eksperci, znawcy, anonimowi rozmówcy, kroki, otwieranie drzwi, wertowanie gazet itp. wraz z podaniem uzasadnienia – dlaczego sięga Pani/Pan po taki głos lub efekt).

W finale proszę o sporządzenie (w punktach) scenariusza sekundowego takiego 3-5 minutowego dźwięku aktualnościowego.

Zakres tematyczny dowolny.

I jeszcze prośba - o nagranie i dołączenie na CD uzasadnienia (koniecznie własnym głosem) – dlaczego taki właśnie temat Pani/Pan wybrała/ł.

Autor zadania: Monika Makowska-Wasowska, Radiowa Trójka

Rozwiązanie: scenariusz do 10.000 znaków ze spacjami, plik *.pdf, *.doc, *.rtf lub *.txt załączonym do formularza zgłoszeniowego.

Nagranie: w dowolnym pliku na płycie CD (prosimy o jej przesłanie na adres: Zespół "Grasz o staż", Dział komunikacji marketingowej PricewaterhouseCoopers, Al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa do 4 kwietnia 2008. Decyduje data stempla pocztowego!)

UWAGA

Jesli rozwiązujesz zadanie z Dziennikarstwa i zdecydowałeś/aś się przesłać rozwiązania na CD pamiętaj, że...

...w takim wypadku dla tego zadania nie jest wymagane wgranie pliku on-line, ale musisz wskazać w systemie zadanie, które rozwiązałeś/-łaś.
Aby poprawnie zgłosić się do konkursu należy w Twoim CV wejść w sekcję "Wgrywanie plików", wybrać zadanie "Dziennikarstwo" i nie wskazując pliku (o ile jest on przesyłany na CD) zapisać wybór. System zostanie wtedy powiadomiony, że jednym z rozwiązań jest dziennikarstwo i umozliwi wybór "Preferowanych praktyk" z tego obszaru. W przypadku problemów prosimy o kontakt: graszostaz@pl.pwc.com